Akumulátorový Multi-Cutter Bosch EXPERT EXOP18V-40
Kompletní specifikace
- Výkonný bezuhlíkový motor: Vysoce výkonná oscilace odpovídající síťovému výkonu 550 W a úhel oscilace 4,0°
- Maximální pohodlí: Perfektní manipulace díky funkci Vibration Control a malému obvodu rukojeti, jen 150 mm
Důležité údaje o produktu
EXOP18V-40 EXPERT je 18V multifunkční oscilační nářadí s výjimečným výkonem, navržené tak, aby zvládlo i ty nejnáročnější úkoly s jakýmkoli kompatibilním příslušenstvím Starlock – včetně StarlockMax. Jeho výkonný bezuhlíkový motor poskytuje vysoce výkonné oscilace odpovídající síťovému výkonu 550 W. Nabízí úhel oscilace 4,0° pro maximální efektivitu řezání. Mechanismus snadného zacvaknutí umožňuje rychlou výměnu pilového listu bez potřeby dalších nástrojů a bez rizika ztráty upevňovacího kolíku. Funkce Vibration Control účinně snižuje škodlivé vibrace a štíhlá rukojeť s obvodem pouhých 150 mm je navržena pro maximální pracovní komfort.
Vybavení a použití
Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
Doplňující informace
Technické parametry:
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |